DIREKTOR/ICA

AKTUELNI SAZIV:
MANDAT 14.06.2019. – 14.06.2024.
JELENA PEKIĆ
MANDAT 09.12.2017. - 14.06.2019.
AMRA RIZVAN
MANDAT 06-03.2002. - 09.12.2017
ISMET VUKOTIĆ
MANDAT 01.08.1997. - 06-03.2002.
JUSUF FAZLIBEGOVIĆ